Turyap Holding; Emlak Konut kapsamında geliştirilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı pörtföylerinin satışları yürütülmektedir.

Bursa Osmangazi ilçesi 35 hektar alan üzerinde geliştirilen Botanik 224, Atış Premium ve Yükselen Park projelerinde 1.769 adet konut ile 199 adet cadde üstü mağaza-dükkan bulunmaktadır.

Proje alanda mülkiyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait anahtar teslim ve tapu devrine hazır 350 adet konut ve 38 adet cadde üstü mağazalar satışa sunulmuştur. Satışa sunulan gayrimenkuller tapu alım satım harçları, KDV ve 5 yıllık emlak vergisinden muaftır.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Kayaşehir Emlak Konutları Başakşehir’de 504 dairenin % 90'nı sahiplerini buldu.

8 ayrı hastane grubu ile Avrupa’nın en büyük şehir hastaneleri ile botanik bahçenin arasında yer alan Emlak Konut Başakşehir Evleri’de 1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 daire alternatifleri bulunuyor.

Kayaşehir Emlak Konutları Başakşehir; Metro durağına 250 metre, Şehir Parkı 500 metre, Sağlık Kent’ e 1 km, Başakşehir Devlet Hastanesine 5 km, İkitelli OSS 6 km, Başakşehir 6 km, İstoç 8 km, Tekstilkent 10 km, Tem Otoyol 11 km, Atatürk havalimanı 18 km uzaklıkta bulunuyor.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

İzmit’in yeni yaşam merkezi, kentsel tasarımıyla öne çıkan Körfezkent 3. Etap Emlak Konut Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan 196 adet dairenin %75’i  çok kısa bir sürede sahiplerini buldu..

Yatırıma ve oturuma hazır, tapuları hemen teslim edilecek konutların yer aldığı projede orta öğretim okulları, ticari birimler, camiler kent yaşamının gereksinimleri bir araya getiriyor.

Körfezkent 3 Emlak Konutları, Körfezkent 1. 2. ve 4. Etaplar, Körfez Emlak Konut İlkokulu ve Ortaokulu, Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi, Grand Körfez İzmit Hotel, Körfez Devlet Hastanesi ve Çenederesi mesire alanına yakın konumda yer alıyor.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

Kamu Proje Hizmetleri