Turyap Holding; Emlak Konut kapsamında geliştirilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı pörtföylerinin satışları yürütülmektedir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Bahçekent Emlak Konutları'nda 1+1'den 4+1'e değişen 504 dairenin tamamı 4  ayda satıldı.

3. Havalimanı, 3. Köprü güzergahında olan proje TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu ile ulaşım kolaylığı sağlayarak yatırımcıların ilgisini çekiyor. Proje içerisinde yer alan çok amaçlı spor tesisleri, botanik bahçeler, biyolojik gölet, çocuk oyun köyleri, piknik alanları gibi pek çok olanağı bir arada bulunduran Bahçekent Emlak Konutları Başakşehir kaliteli yaşamın kapılarını açtı…

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Kayaşehir Emlak Konutları Başakşehir’ de 504 dairenin % 90'nı sahiplerini buldu.

8 ayrı hastane grubu ile Avrupa’nın en büyük şehir hastaneleri ile botanik bahçenin arasında yer alan Emlak Konut Başakşehir Evleri’de 1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 daire alternatifleri bulunuyor.

Kayaşehir Emlak Konutları Başakşehir; Metro durağına 250 metre, Şehir Parkı 500 metre, Sağlık Kent’ e 1 km, Başakşehir Devlet Hastanesine 5 km, İkitelli OSS 6 km, Başakşehir 6 km, İstoç 8 km, Tekstilkent 10 km, Tem Otoyol 11 km, Atatürk havalimanı 18 km uzaklıkta bulunuyor.

KAYAŞEHİR: Farklı alternatif ulaşım yollarına sahip olacak İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir’ in dışa açılan kapısı ve yükselen değeridir

Bir bölge için ve özellikle İstanbul için şansların en büyüğü “ ULAŞIM “ dır. KAYAŞEHİR; ULAŞILABİLİR olma şansını İstanbul Avrupa yakasında en iyi kullanabilecek yerleşkelerden biri olacaktır.

KAYAŞEHİR, Düzenli kent dokusu, modern alt ve üst yapı hamlelerini  TOKİ, EMLAK KONUT GYO, BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ve özel sektörün katkıları ile adım adım gerçekleştirmektedir.

Yeşil dokusunun, şehir ortalamasının üstünde olduğu KAYAŞEHİR’ in Köprü ve otoban bağlantıları, metro, İETT gibi toplu taşımalar, 3.Köprü, 3.İstanbul Havalimanı, Kent Meydanı, Sağlık Kent, Şehir Parkı gibi yüksek ölçekli projelerin yapımının başlandığı ilçe önümüzdeki 5 yıl içerisinde İstanbul’un en hızlı gelişim, büyüme ve değer artışı gösteren ilçesi olması beklenmektedir.

Kent Meydanı; Toplam arsa alanı 60.000 m2 Taksim meydanının 2 katı büyüklüğünde, 370.000 m2 lik Şehir Parkı nın yanında inşa edilecek olan Kent Meydanı, kamu kurumları, kongre merkezleri, nikah sarayları, ibadethaneler, spor alanları, kafeler, restorantlar ve mağazalardan oluşacaktır.

Sağlık Kent; 789.000 m2 alan üzerinde Genel hastane, Çocuk hastanesi, Kadın doğum hastanesi, Onkoloji hastanesi, Nöroloji ve Ortopedi hastanesi, Kalp hastanesi, Psikiyatri hastanesi, Fizik tedavi hastanesi gibi 8 farklı hastaneden oluşan toplam 2.680 yataklı dev Sağlık Kenti Başakşehir İkitelli de yer alacak.

Şehir Parkı;İstanbul’un en yoğun yeşile sahip ilçesi olarak gösterilen Başakşehir, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük Botanik Parkı na sahip olacak.  370.000 m2 alan üzerinde kurulacak olan Şehir Parkı’nda, bisiklet, yürüyüş, koşu parkurları, spor alanları, doğal göletler, seyir terasları, ailelerin vakit geçirebilecekleri dinlenebilecekleri pek çok alana sahip olunacak.

Geleneksel Türk Aile yapısının yerleşim ve  yaşam tercihi olan bölge Başakşehir ile başlayan yükseliş trendini KAYAŞEHİR ile sürdürmektedir.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

İzmit’in yeni yaşam merkezi, kentsel tasarımıyla öne çıkan Körfezkent 3. Etap Emlak Konut Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan 196 adet dairenin %75’i  çok kısa bir sürede sahiplerini buldu..

Yatırıma ve oturuma hazır, tapuları hemen teslim edilecek konutların yer aldığı projede orta öğretim okulları, ticari birimler, camiler kent yaşamının gereksinimleri bir araya getiriyor.

Körfezkent 3 Emlak Konutları, Körfezkent 1. 2. ve 4. Etaplar, Körfez Emlak Konut İlkokulu ve Ortaokulu, Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi, Grand Körfez İzmit Hotel, Körfez Devlet Hastanesi ve Çenederesi mesire alanına yakın konumda yer alıyor.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

(0212) 373 13 00
 

MÜZAYEDE İLETİŞİM FORMU
Kamu Proje Hizmetleri TURYAP KAMU PROJE HİZMETLERİ TURYAP,TURYAP, KAMU, PROJE, HİZMETLERİ TURYAP TURYAP KAMU PROJE HİZMETLERİ